Zaawansowane szukanie.

Co sądzicie o pokrowcach na samochód?
Autor Wiadomość
saf93 
Forumowicz

Safrane: 93,PH-1,2.2SI

Wysłany: 2020-01-26, 22:37   Co sądzicie o pokrowcach na samochód?

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów.Ostatni raz byłem tutaj jakieś dwa lata temu,w grudniu musiałem opuścić garaż,i od tego czasu moja Safranka stoi pod chmurką,chciałem się poradzić jak ochronić autko przed zimnem,mrozem,czy taki pokrowiec na Safranke to dobry pomysł?Praktycznie jeżdżę dwa razy w tygodniu,szyby rano zamarznięte,co doradzicie jak Wy Klubowicze sobie z tym radzicie ???

patrys4891 
Organizator zlotu

Safrane: 99 phII 2,9 V6 24V manual

Wysłany: 2020-01-27, 15:47   

Pokrowiec na szybę to najprostszy ze sposobów. Jak mam taki że zakrywa całą przednią szybę, boczne przednie szyby i lusterka.
Tej zimy nie używam pokrowca bo (oprócz tego że tej zimy prawie nie ma) to kupiłem taką mała farelkę, wyłącznik czasowy do gniazdka i na rano mam ustawione żeby mi ogrzewało wnętrze. Wsiadam do ciepłego samochodu i jadę.

saf93 
Forumowicz

Safrane: 93,PH-1,2.2SI

Wysłany: 2020-01-28, 12:17   

Myśłalem o zakupie takiego pokrowca na całą Safrane,ale faktycznie zimy nie widać i raczej nie będzie,więc chyba spasuje na pokrowcu podobnym na przednią szybę, pamiętam kilka dni temu nie założyłem pokrowca na szybę a już o 4 rano wyjeżdżam to tak mi szybę zamroziło ......a wystarczyła plandeka na szybę,ale domowy sposób czyli denaturat i szmatka (bez skrobania) i dmuchawa na full i po 5 min już ok,tylko ciekawe bo w środku też szyba była troszkę zmarznięta?jak miałem garaż to było super, ale cóż pierwszy rok pod chmurami .Auto jest bardzo zadbane oby do wiosny. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu